Zawody Rejonowe w Piłkę Ręczną Gimnazjów

      6 lutego 2015 r. w hali wągrowieckiego OSiR-u odbyły się Zawody Rejonowe w Piłkę Ręczną Gimnazjów rejonu pilskiego, których organizatorem była nasza szkoła. W turnieju wzięły udział zespoły gimnazjalistów z Gołańczy, Złotowa, Czarnkowa, Chodzieży, Piły i Wągrowca. Nasza drużyna wygrała mecze: ze Złotowem wynikiem 7 : 21 i z Czarnkowem 17 : 15. Walkę o I miejsce w rejonie pilskim nasi uczniowie stoczyli z gimnazjalistami z Gołańczy, wygrywając 19 : 14. Tym samym zapewnili sobie awans do Finału Wojewódzkiego w Piłkę Ręczną Gimnazjów.
      Naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Włodarczyk, Sławomir Brenk, Mateusz Borowski, Marcin Batura, Igor Drzazgowski, Kacper Hetzig, Michał Wiśniewski, Jakub Sokołowski, Patryk Marcinkowski, Łukasz Szepielak, Marcin Malczewski, Kacper Paszkiet, Łukasz Stanisławski. Trenerem zawodników był p. Hubert Widziński.

Comments are closed.