Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 – 26 czerwca 2020 r. – ważne informacje

Dyrektor Alina Machy ogłasza informacje dotyczące uroczystości zakończenia roku szkolnego oraz harmonogram wręczania świadectw w Szkole Podstawowej nr 1.

Uroczystość odbędzie się drogą internetową poprzez stronę internetową szkoły, na której 26 czerwca o godzinie 8.00 zostanie umieszczony film.

Odbiór świadectw przy drzwiach wejściowych z różnych stron szkoły odbywać się będzie według następującego harmonogramu:

KLASY I

Wejście główne do szkoły: godz. 9.00 klasa I a

Wejście od strony parkingu szkolnego: godz. 9.00 klasa I b

Wejście od strony boiska szkolnego: godz. 9.00 klasa I c

Wejście od strony hali sportowej: godz. 9.00 klasa I d

Wejście od strony ul. Kochanowskiego (wejście Szkoły Podstawowej nr 4): godz. 9.00 klasa I e

KLASY II

Wejście główne do szkoły: godz. 10.00 klasa II a

Wejście od strony parkingu szkolnego: godz. 10.00 klasa II b

Wejście od strony boiska szkolnego: godz. 10.00 klasa II c

Wejście od strony ul. Kochanowskiego (wejście Szkoły Podstawowej nr 4): godz. 10.00 klasa II d

KLASA V a

Wejście główne do szkoły: godz. 12.00

KLASA VI a

Wejście od strony boiska szkolnego: godz. 12.00

KLASA VI b

Wejście od strony parkingu szkolnego: godz. 12.00

KLASA VII a

Wejście od strony ul. Kochanowskiego (wejście Szkoły Podstawowej nr 4): godz. 12.00

KLASY III

W związku z przejściem do drugiego etapu nauczania i pożegnaniem z obecnymi wychowawczyniami spotkanie uczniów i wychowawców odbędzie się:

kl. III a – na boisku szkolnym godz. 11.00

kl. III b – przy placu zabaw godz. 11.00

kl. III c – na boisku wielofunkcyjnym godz. 11.00

Uczniów i ich rodziców obowiązują maseczki i dezynfekcja rąk oraz zachowanie dystansu 2 m. Dzieci z podwyższoną temperaturą, przeziębione nie przychodzą po odbiór świadectwa. Świadectwa mogą zostać odebrane przez rodziców.

Nieodebrane świadectwa szkolne wychowawcy oddają do sekretariatu szkoły i będzie je można odbierać w godzinach pracy sekretariatu (codziennie 8.00-14.00).