Zaawansowane przygotowania

Szanowni Rodzice i Uczniowie przyszłych klas 1 Szkoły Podstawowej nr 1 w Wągrowcu 

Z przyjemnością informuję, że trwają intensywne prace przygotowujące pomieszczenia dla dzieci, które 1 września 2017 r. rozpoczynają naukę w klasach pierwszych Szkoły Podstawowej nr 1 w Wągrowcu.

Dostarczone zostały już zakupione meble szkolne i trwa ich montaż. Zakupiono: ławki, krzesła i zestawy mebli do sal dydaktycznych oraz stoły i krzesła do świetlicy dla "pierwszaków". Wszystkie meble posiadają odpowiednie certyfikaty.

Zamówiono różnorodne pomoce dydaktyczne do świetlicy – za kilka dni zostaną dostarczone do szkoły. Odnawiane i malowane są pomieszczenia przeznaczone dla klas pierwszych. Za chwilę rusza remont sanitariatów.

 Mam nadzieję, że nasze czerwcowe spokanie odbędzie się w przygotowanych salach dydaktycznych.

dyrektor Danuta Kaniewska

 

Comments are closed.