XII Powiatowy Konkurs Matematyczny

      Uczniowie naszej szkoły, którzy zwyciężyli  w Szkolnych Konkursach Matematycznych pojechali 19 marca do Żelic walczyć o zwycięstwo w XII Powiatowym Konkursie Matematycznym. Z klasy Ia  – Jakub Renn i Jakub Tafelski, z klasy II a – Julianna Jakubiak i Paweł Przybyłek, a z klasy III a – Sebastian Szczepaniak i Jakub Bętkowski. Pomimo, że nie udało się zdobyć nagród,  to większość naszych uczniów wróciła z dyplomami za uzyskanie bardzo dobrych wyników na konkursie. Do najlepszych naszym uczniom zabrakło tylko 1, 2 lub 3 punktów. Dyplom za zajęcie II miejsca w kategorii klas drugich otrzymali: Julianna Jakubiak  i Paweł Przybyłek, a w kategorii klas trzecich Sebastian Szczepaniak, za zajęcie III miejsca w kategorii klas pierwszych Jakub Tafelski. Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Comments are closed.