XI Powiatowy Konkurs Matematyczny w Żelicach

      Dnia 9. 03. 2015 r.  w naszej szkole został przeprowadzony Konkurs Matematyczny dla klas pierwszych i drugich. Z klas pierwszych wzięło udział 15 chętnych uczniów, a z klas drugich 17.
      W kategorii klas pierwszych najlepszymi okazali się: Julianna Jakubiak z I a i Jakub Fatyga z I e, którzy otrzymali taką samą ilość punktów. Zaraz za nimi uplasowała się Agata Kądzielawa z  I b, a na trzecim miejscu Paweł Przybyłek z I a.
       W kategorii klas drugich pierwsze miejsce, z taką samą ilością punktów, zdobyli: Julia Brzezińska z II b i Jakub Bętkowski z II a. Na drugim miejscu uplasował się Wojciech Skrętny z II a, a na trzecim Maja Babiaczyk z II a.
      Uczniowie, którzy uzyskali najwyższą ilość punktów dnia 20. 03. 2015 r. pojechali na XI Powiatowy Konkurs Matematyczny do Żelic. Dołączyli do nich także uczniowie klas III, którzy zwyciężyli w etapie szkolnym Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego: Dominika Kądzielawa z III h i Wojciech Kłos z III a.
      Wróciliśmy z konkursu bardzo usatysfakcjonowani, gdyż w każdej kategorii zdobyliśmy wysokie miejsca.

W kategorii klas pierwszych:

Julianna Jakubiak z I aIII miejsce

W kategorii klas drugich:

Jakub Bętkowski z II a  – II miejsce

Julia Brzezińska z II b –  III miejsce

W kategorii klas trzecich:

Dominika Kądzielawa z III hI miejsce

Wojciech Kłos z III a – II miejsce

      Wyróżnieni uczniowie nie zdobyliby tak wysokich wyników bez wielu godzin przygotowań, rozwiązywania nieskończonej liczby zadań, a przede wszystkim bez pomocy, wsparcia i opieki uczących ich nauczycieli: Mirosławy Jakubiak, Anny Kaczanowskiej, Izabeli Lisiak, Małgorzaty Nowickiej i Anny Żelazowskiej.

Comments are closed.