XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Tęcza”

Hasłem XI edycji konkursu były: "Barwy lata". Konkurs zostal przeprowadzony w kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, liceów i szkół zawodowych.
       Udział w konkursie wzięli uczniowie naszego gimnazjum z różnych klas wykonując indywidualnie prace plastyczne dowolną techniką. Komitet organizacyjny konkursu poinformowal nas, że sukces z naszej szkoły odniosło pięciu uczniów. I miejsce zajał Albert Purczyński z klasy III c, a wyrożnienia zdobyli: Maria Nowakowska klasa III a, Rozalia Fredrych klasa II i, Daniel Bartczak klasa III h i Salomea Bartol z klasy III a.
      Uczniowie wykonali prace pod opieka pani Marii Rękosiak i pani Lucyny Walewskiej – Jastrzabek. Gratulujemy!