Miesiące maj i czerwiec okazały się dla zespołu KEEP niezwykle pracowite. Dnia 10 maja 2014 roku zespół wraz z opiekunem, panią Anną Żelazowską, pojechał do Kazimierza Biskupiego, niedaleko Konina, na Wielkopolski Przegląd Zespołów Tanecznych "TANIEC – MÓJ KONIK". Wzięły w nim udział 42 zespoły z całej Wielkopolski, łącznie około 800 uczestników. Prezentujące swoje umiejętności zespoły, nie ułatwiły zadania komisji artystycznej, która po burzliwych obradach wysoko oceniła poziom całego Przeglądu. W skład jury wchodzili m. in. tancerze Polskiego Teatru Tańca.
       Przegląd odbył się w ramach projektu „To mnie rusza… edukacja w zakresie tańca” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.  

Zespół zaprezentował się w układzie wojskowym.

Następnie, 6 czerwca 2014 roku, KEEP został po raz kolejny zaproszony na gościnne występy do Szkoły Podstawowej nr 2 w Wągrowcu z okazji corocznego festynu. Jak zawsze dziewczyny zostały ciepło przyjęte. Zespół zaprezentował się w układzie łączącym hip hop oraz house.

Nieco ponad tydzień później zespół KEEP wystąpił na Festynie Jakubowym organizowanym każdego roku przy wągrowieckiej Farze. Zespół zatańczył 3 układy: pierwszy z nich to taniec irlandzki z akcentami hip hopu, następnie układ hip hopowo – house'owy oraz układ wojskowy.

Comments are closed.