Wyniki konkursu bibliotecznego

 

Dnia 15.04.2020r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu bibliotecznego. Celem konkursu było: propagowanie czytelnictwa, rozwijanie zdolności plastycznych i pisania własnych opowiadań. Prace oceniane były pod względem estetyki, zgodności z tematem i samodzielności. Wpłynęło dużo pięknych prac. Nie było łatwo wybrać .

Wyniki przedstawiają się w następujący sposób:

 

KATEGORIA KLASY I-III

I miejsce: Lena Kabacińska 3b

II miejsce: Ignacy Szyperski 2a, Zofia Skrzypczak 2b

III miejsce: Julia Rejlanović 2a, Adam Matuszczak 2b

 

KATEGORIA UCZNIOWIE STARSI:

I miejsce: Laura Łuczak 5a

 

WYRÓŻNIENIA:

–  Florentyna Pilarska 1c

–  Mikołaj Walinciak 2b

–  Nadia Jakubiak 1d

–  Martyna Łuczak 2d

–  Hubert Grabowski 2d

–  Maja Surdyk 2a

–  Gabriela Ciesiółka 3a

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców i osób wyróżnionych. Miła niespodzianka jest taka, że nagrody otrzymują zarówno nagrodzeni miejscami I-III, jak i osoby z wyróżnieniem. Dziękuję serdecznie za wszystkie nadesłane prace. Wręczenie nagród nastąpi po powrocie do naszej szkoły.

Organizator: Karolina Gąsiorek-Burdelska

 

Comments are closed.