Wolontariusze wspierają hospicjum

      Na przełomie kwietnia i maja 2014 wolontariusze naszego gimnazjum wzięli udział w ogólnopolskiej akcji ‘’Pola Nadziei’’. Celem inicjatywy jest pozyskanie funduszy na potrzeby hospicjum oraz propagowanie wśród społeczeństwa idei opieki paliatywnej. Nasi wolontariusze w charakterystycznych koszulkach zawierających logo akcji, spacerując po mieście, zachęcali społeczność  do wsparcia tej szczytnej akcji.  W  akcji ’’Pola Nadziei’’ z naszego gimnazjum wzięło udział dwudziestu  ośmiu wolontariuszy:  Drewicz  Sara 3a, Kalisz  Kamila 3a, Śliwińska  Martyna 1g, Olszewska  Kinga 1g, Wojda  Weronika 1g, Pytlak  Wiktoria 1g, Matuszak  Laura 1f,  Przybylska  Klaudia 1f, Gożdzik  Amanda 1f, Michalak  Weronika 1f, Jankiewicz  Weronika 1h, Janacz  Anita 2c, Dzikowska  Marta 1h, Janyszek  Natalia 2a, Semmler  Wiktoria 2a, Galus  Natalia 2a, Sikorska  Jadwiga 2a, Czechowska  Wenesa 2a, Czarnecka  Martyna 2a, Dąbrowska  Marta 2a, Kuliberda  Agata 3a, Borowiec  Justyna 3a, Rejmoniak  Barbara 3a,  Kocoń  Marta 3c, Marszałek  Martyna 3c, Mosurek  Ewelina 1h, Warzbińska  Julia 1f, Zalewska  Patrycja 1h

W sumie zebrano ponad 1070 zł.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Comments are closed.