Włącz czwarty e-Bieg Erasmusa

Zaczynają się przygotowania do kolejnej edycji Biegu Erasmusa.
W tym roku w nowej formule – drużyny sztafetowe będą biec w wybranych przez siebie lokalizacjach w całej Polsce od 15 do 17 października.

Jedno pozostaje bez zmian – ambasadorką wydarzenia jest Oktawia Nowacka, mistrzyni świata, medalistka olimpijska z Rio, mentorka. Oktawia specjalnie dla Was przygotowuje cykl materiałów treningowych i szkoleniowych.

Już teraz możecie zacząć przygotowywać się do startu i ćwiczyć z Mistrzynią.

Pierwsze 100 szkół lub klubów sportowych, które zarejestrują się i wezmą udział w październikowym Biegu Erasmusa, otrzyma zestaw sprzętu sportowego, prezentowanego podczas treningów Oktawii Nowackiej.
Na uczestników wydarzenia będą czekać pakiety startowe i medale, a na wyróżnione drużyny – puchary i nagrody.

Rejestracja już wkrótce.

  więcej informacji >>

Comments are closed.