Wizyta przyszłych pierwszoklasistów

      25 maja w naszej szkole gościliśmy przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami. Gospodarzami spotkania tym razem byli najmłodsi uczniowie, którzy spisali się na medal i bardzo serdecznie przyjęli i ugościli swych młodszych kolegów.
      P.o. dyrektor Grażyna Sarad oraz uczennice klasy 2 c (gimnazjum) powitały wszystkich przybyłych na spotkanie i zaprosiły do obejrzenia programu artystycznego. Recytacje wierszy Jana Brzechwy, tańce i piosenki wykonane przez zespół Soprano,  były zapowiedzią udanego popołudnia w naszej szkole. Wszystkie obecne Mamy wysłuchały z okazji Ich święta koncertu w wykonaniu chóru No Name i obejrzały pokaz tańca zespołu Keep. Po programie artystycznym na przyszłych pierwszoklasistów czekały zajęcia przygotowane przez naszych nauczycieli i starszych uczniów. Mali Goście wzięli udział w konkurencjach sportowych, zajęciach plastycznych, informatycznych oraz w lekcji tańca.
      Dla małych gości i ich rodziców Rada Rodziców  i nauczyciele przygotowali słodki poczęstunek.
      Słyszeliśmy, że …..bardzo im się podobało w naszej szkole. Do zobaczenia wkrótce!

Comments are closed.