Wizyta na Targach Edukacyjnych w Poznaniu

       18 marca 2016 r. grupa uczniów naszego gimnazjum udała się do Poznania na odbywające się tam już po raz 19 Targi Edukacyjne. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z bogatą ofertą poznańskich szkół ponadgimnazjalnych i nie tylko. Targi zrobiły na uczniach duże wrażenie  swym rozmachem, odbywały się w 3 pawilonach i liczyły ponad 250 stoisk, przy wielu z nich istniała możliwość porozmawiania o szkole z jej nauczycielami, oraz – co najważniejsze – z uczniami. Atrakcją targów były też występy zespołów tanecznych, sportowych i innych form prezentacji. Targom Edukacyjnym towarzyszyły także Targi Książki Edukacyjnej, podczas których można było obejrzeć i zakupić wybrane książki. Zainteresowani mogli też skorzystać z bogatej oferty wykładów skierowanych do młodzieży, jak i dla dorosłych. Uczniowie naszej szkoły wrócili zadowoleni i bogatsi o wiedzę o różnorodności możliwych wyborów szkół, a także o umiejętność gromadzenia potrzebnych im wiadomości.

Comments are closed.