Witajcie w gimnazjum, czujcie się jak w domu.

Witajcie w gimnazjum, czujcie się jak w domu.

      Dzisiaj, 1. września 2014 roku pierwszoklasiści wzięli udział w uroczystej akademii z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.
      O godzinie ósmej wszyscy zgromadzili się w holu budynku. Uczniowie klasy III a serdecznie powitali dyrekcję szkoły, nauczycieli, pracowników, rodziców oraz uczniów, którzy pierwszy raz dołączyli do społeczności gimnazjalnej.
      Pełniąca obowiązki dyrektora szkoły, pani Danuta Kaniewska, przedstawiła wicedyrektorów oraz zaprosiła pierwszoklasistów do pomocy przy omawianiu sylwetki absolwenta. Młodzi ludzie wspaniale poradzili sobie z pytaniami pani dyrektor. Niektórzy otrzymali gromkie brawa za piękne wypowiedzi. Tak właśnie będzie wyglądała nauka w tej szkole – na zakończenie powiedziała pani dyrektor – absolwentami zostaniecie 30 czerwca 2017 roku.
       Z kolei zaprezentowali się artyści. Uczniowie klasy III a w krótkich scenkach przedstawili proces ubiegania się o przyjęcie  do gimnazjum. Zespól muzyczny umilił dodatkowo program artystyczny. Po zakończeniu pierwszaki udały się do klas pod opieką wychowawców.
      Apel przygotowały panie: Emilia Bąk, Maria Rękosiak, Anna Zanto. Obsługą sprzętu zajął się pan Wojciech Andrzejewski. Całość nie odbyłaby się, gdyby nie uczniowie klasy III a: Martyna Czarnecka, Natalia Galus, Wiktoria Semmler, Adrianna Senger, Wojciech Kłos, Wenesa Czechowska, Maks Filut, Ewelina Ciemna, Natalia Janyszek, Amanda Goździk oraz zespół muzyczny w składzie: Gabriela Bartkowiak, Zuzanna Drews, Daria Kręcichwost, Joanna Kiełbasiewicz.

Comments are closed.