Wiem-Umiem-Działam “W.U.DZ”

      Dnia 15 kwietnia br. nasza szkoła po raz pierwszy brała udział w I Konkursie o Bezpieczeństwie dla uczniów Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych Powiatu Wągrowieckiego pt: WIEM – UMIEM – DZIAŁAM „W.U.DZ”. Naszą szkołę reprezentowała drużyna złożona z 3 uczennic klas trzecich: Żaneta Dutkiewicz, Julita Walkowiak i Paulina Zachwieja wraz z opiekunem Iloną Łaszewską. Konkurs obejmował wcześniejsze przygotowanie pracy plastycznej pt. „Bezpieczeństwo w sieci”, indywidualne rozwiązanie testu wiedzy oraz grę komputerową. Dodatkowo organizatorzy przygotowali 3 stanowiska: policji, szpitala i straży pożarnej, gdzie w bardzo ciekawy sposób można było wypróbować sprzęt strażacki, policyjny czy medyczny. Gimnazjalistki nie zajęły miejsca na podium, ale bardzo są zadowolone z możliwości uczestnictwa w tym konkursie. Organizatorom gratulujemy inwencji. Uczennice do konkursu przygotowały nauczycielki EDB,  p. Maria Rękosiak i  p. Ilona Łaszewska.

Comments are closed.