Wielkie brawa dla Natalii!

      W sobotę, 9. grudnia Natalia Wojtych,  uczennica klasy II a (gimnazjum) przystąpiła do konkursowych zmagań na etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, który odbył się w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Dąbrówki w Poznaniu. Etap rejonowy składa się z części pisemnej. Uczniowie pracują z arkuszem konkursowym, który zawiera: rozumienie tekstu czytanego, część gramatyczno – leksykalną, część kulturową i wypowiedź pisemną. Czas przeznaczony na rozwiązanie zadań wynosi 60 minut. Na 94. uczestników konkursu, 36 osób  przeszło do etapu wojewódzkiego i nasza Natalia też! Gratulujemy! Będzie coraz trudniej! Etap wojewódzki składa się z dwóch części: pisemnej i ustnej. Odbędzie się w dniu 3 lutego 2018 r. (sobota) o godz. 10.00. Nauczycielem i opiekunem Natalii jest pani Cecylia Szalska.
      Natalko, trzymamy kciuki i wierzymy w Ciebie!

Comments are closed.