Walentynki w “Jedynce”

W poniedziałek 14 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Świętego Walentego, potocznie zwany walentynkami. Przez cały tydzień poprzedzający to święto uczniowie wrzucali kartki do skrzynki walentynkowej znajdującej się w szkolnym holu. Szkolni listonosze mieli pełne ręce roboty. Kartek było sporo, a zdecydowana ich większość została ręcznie wykonana przez dzieci. Uczennice klas 3c i 4c segregowały, a następnie dostarczały kartki z życzeniami do adresatów. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli oraz pracowników szkoły. W szkolnej bibliotece na dzieci czekało “coś miłego”. Każdy czytelnik losował karteczki z cytatami związanymi ze świętem zakochanych. Na szkolnych korytarzach zdecydowanie dominował kolor czerwony. To dlatego, że prawie każdy uczeń miał na sobie jakiś element ubioru w tym kolorze.

Tegoroczne walentynki przyniosły dzieciom i dorosłym dużo uśmiechu i radości.

Comments are closed.