W tym dniu pamiętamy o wszystkich…

      Dnia 18. grudnia wolontariusze i osoby z zespołu Soprano w składzie: Weronika Jankiewicz, Zuzanna Drews, Paulina Olejniczak, Klaudia Stępniak, Kinga Szulczewska, Laura Dąbrowska, Zofia Prech, Daria Kręcichwost, Gabrysia Bartkowiak, Patrycja Mróz, Weronika Stroinska, Joanna Kiełbasiewicz, Jakub Sokołowski, Weronika Narodowiec, Julia Jankiewicz, Katarzyna Nowakowska, Natalia Fisz, Jakub Tylicki, Pola Dobrogońska, Ola Sołtys, Malwina Adamska, Konstancja Jedwabna, Jakub Jarosz, Wiktoria Piasecka, Maks Filut, Klaudia Kurzawa, Kinga Hoffman, Anita Janacz udali sie do Hospicjum w Wągrowcu, aby miło spędzić z chorymi przedświąteczny czas. Uczniowie zaśpiewali kilka pięknych polskich kolęd: "Lulajże Jezuniu", "Gdy Śliczna Panna", "Wśród nocnej ciszy", "Pójdźmy wszyscy do stajenki", "Cicha noc". Cała grupa, którą opiekowali się pani Maria Rękosiak i pan Piotr Kośmicki, liczyła kilkanaście osób. Dwie osoby zagrały Maryję i Józefa. Miło było popatrzeć, jak chorzy śpiewali z zespołem kolędy. Zarówno młodzież, jak i osoby chore, były zachwycone i wzruszone. Z pewnością ta wizyta zapadnie wszystkim w pamięci.

 

Comments are closed.