Urodziny AQUAPARKU – zwycięzcy konkursu plastycznego

W tym roku Aquapark Wągrowiec obchodzi 10 – lecie swego istnienia. Z tej okazji został zorganizowany konkurs dla klas I-III na kartkę urodzinową. Nasi najmłodsi uczniowie bardzo licznie przystąpili do składania życzeń za pomocą własnoręcznie wykonanych prac. Ich starania zostały docenione przez kadrę aquaparku.

W kategorii klas pierwszych nasi uczniowie opanowali podium.

I miejsce: Pola Burdelska

II miejsce: Mikołaj Chałupnik

III miejsce: Helena Jankowiak

W kategorii klas trzecich I miejsce zdobyła Marta Korbal.


Wągrowiecki basen odrywa bardzo istotną rolę w rozwoju naszych uczniów. Stanowi miejsce, w którym coraz więcej dzieci opanowuje technikę pływania czy odnosi sukcesy w tej dyscyplinie sportowej. Jesteśmy niezwykle wdzięczni, iż możemy korzystać z wodnych  atrakcji.

Dużo pomyślności i sukcesów życzy społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 w Wągrowcu!

Comments are closed.