Laureat Jakub Muszyński odebrał zaświadczenie

Uroczystość wręczenia zaświadczeń i nagród laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych

      12 kwietnia 2016 r. w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu 413 laureatów konkursów przedmiotowych, organizowanych dla uczniów gimnazjów województwa wielkopolskiego, odebrało z rąk Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, pani Elżbiety Leszczyńskiej, zaświadczenia i nagrody. Pani Kurator odczytała list gratulacyjny od Zbigniewa Hoffmanna – Wojewody Wielkopolskiego, wyraziła także słowa uznania dla uczniów oraz nauczycieli, doceniając ich trud włożony w uzyskiwanie wiedzy.
      W tegorocznych konkursach przedmiotowych uczestniczyło aż 50 043 uczniów z 575 gimnazjów województwa wielkopolskiego. Tytuł laureata uzyskało 558 uczniów. Uroczystość wręczenia zaświadczeń laureatom konkursów uświetnił występ uczniów Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu.
      W uroczystości uczestniczył uczeń naszego gimnazjum, Jakub Muszyński, laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego wraz z nauczycielką p. Alicją Dzwoniarską.

Comments are closed.