Turniej Piłki Ręcznej w Nieżychowie

      W sobotę, 12 kwietnia 2014 r. drużyna piłki ręcznej chłopców z klas pierwszych naszego gimnazjum brała udział w Turnieju Piłki Ręcznej w Nieżychowie. W rywalizacji brało udział pięć drużyn gimnazjalnych z: Wyrzyska, Białośliwia, Miasteczka Krajeńskiego, Wągrowca i gospodarze z Nieżychowa. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym 2 x 10 minut. Nasza drużyna  wygrała wszystkie cztery spotkania z następującymi wynikami: 21 – 9 z Białośliwiem, 18 – 9 z Miasteczkiem Krajeńskim, 19 – 12 z gospodarzami i w emocjonującym meczu o pierwsze miejsce 17 – 16 z zespołem z Wyrzyska zdobywając ostatnią bramkę na 7 sekund przed końcem spotkania. Nasi chłopacy otrzymali złote medale i pamiątkowy dyplom. Podopieczni trenera Dariusza Andrzejczaka grali w następującym składzie: Marcin Batura, Mateusz Borowski, Sławomir Brenk, Igor Drzazgowski , Kacper Hetzig, Marcin Malczewski, Kacper Marczyk, Filip Ratajczak, Jakub Sokołowski, Łukasz Szepielak i Kacper Paszkiet.

Comments are closed.