Turniej Piłki Nożnej “Lider Kar-pol 2015”

      Drużyna GOSSM Wągrowiec zajęła  dziesiąte miejsce na IX Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej „Lider Kar-pol 2015” we Włocławku.
      Udział w turnieju był możliwy dzięki drużynie Nielby z rocznika 1997. Podopieczni Grzegorza Należytego w poprzednich latach pokazali się z dobrej strony. Dzięki temu otrzymali zaproszenie do tegorocznej edycji turnieju. Trener GOSSM, Łukasz Osiecki, jest zadowolony z osiągniętego wyniku. – Jednak pozostaje lekki niedosyt. Była realna szansa powalczyć o piąte miejsce. Wystarczyło zwyciężyć z Jagiellonią Białystok. Niestety, byliśmy nieskuteczni. Cieszę się, że w meczach z wyżej notowanymi rywalami, nie odbiegaliśmy im w wyszkoleniu. Chłopacy grali jak równy z równym z wielkim zaangażowaniem – mówił Osiecki. Wyjazd na ten turniej to fantastyczna promocja dla naszego gimnazjum, miasta oraz Nielby Wągrowiec. Dziesiąte miejsce w gronie 24 drużyn z Polski, Łotwy i Ukrainy to niewątpliwie sukces. – Po krótkim odpoczynku pracujemy dalej. Za rok chcemy pokazać się z jeszcze lepszej strony€“ –  podsumowuje trener.

Faza grupowa
GOSSM Wągrowiec – Rozwój Katowice 0:1

GOSSM Wągrowiec – Miedź Legnica 1:0 
Bramka: Hubert Branicki.

GOSSM Wągrowiec – FC Opir Lwów 6:0
Bramki: Hubert Branicki 2, Krystian Kołodziej 2, Artur Lindmann, Jeremiasz Pawłowski.

Grupa mistrzowska
GOSSM Wągrowiec – Zawisza Bydgoszcz 0:1

GOSSM Wągrowiec – UKP Zielona Góra 0:0

GOSSM Wągrowiec -€“ Korona Kielce 2:0
Bramki: Artur Lindmann, Kamil Łochowicz.

GOSSM Wągrowiec -€“ Jagiellonia Białystok 0:1

GOSSM Wągrowiec -€“ AP Wisła Kraków 0:1

GOSSM Wągrowiec -€“ Lider Włocławek 0:0, karne 5:3

GOSSM Wągrowiec -€“ Korona Kielce 0:0, karne 1:2

Comments are closed.