Turniej Coca – Cola Cup 2014 – Gniezno

      Dnia 28.04.2014 r. w Gnieźnie została rozegrana II runda turnieju Coca-cola Cup 2014 – kategoria chłopców oraz dziewcząt. W turnieju wzięły udział następujące drużyny:
– wśród chłopców: Gimnazjum Witkowo, Gimnazjum Kłecko, Zespół Szkolno-Gimnazjalny Szczytniki Duchowne, Gimnazjum nr 1 Wągrowiec,
– wśród dziewcząt: Gimnazjum nr 1 Gniezno, Gimnazjum nr 3 Gniezno, Gimnazjum Rąbczyn, Gimnazjum nr 1 Wągrowiec.

      Męska reprezentacja naszego gimnazjum w składzie: Błazej Maciejczak, Oskar Łoś, Damian Śmigielski, Norbert Wieczorek, Mateusz Tyll, Michał Nowak, Bartosz Najdul, Daniel Chmielnicki oraz Jonasz Górznyzajęła II miejsce. Wyniki meczów naszej reprezentacj: Gimnazjum nr 1 Wągrowiec – Gimnazjum Witkowo  2-3, Gimnazjum nr 1 Wągrowiec – Gimnazjum Kłecko 1-1, Gimnazjum nr 1 Wągrowiec – Zespół Szkolno- Gimnazjalny Szczytniki Duchowne  6-2.

       Natomiast żeńska reprezentacja w składzie: Natalia Czerwińska, Aleksandra Szymczyk, Zuzanna Pyrzyńska, Agnieszka Bauza, Zuzanna Tomkowiak, Maria Kręzielewska, Aleksandra Jakubów, Joanna Kiełbasiewicz, Patrycja Mróz i Kinga Moeglich zajęła IV miejsce. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobyła Aleksandra Szymczyk z klasy III f w meczu z Rąbczynem. Na pochwałę zasługuje również bramkarka Agnieszka Bauza oraz napastniczka Natalia Czerwińska z klasy II f.

      Opiekunami drużyn byli pani Małgorzata Moćko i pan Marek Kubiak.

Comments are closed.