Teatr SZANSA we Włocławku

      W piątek, 27 marca szkolny teatr SZANSA wystąpił na deskach Teatru Impresaryjnego we Włocławku jako finalista Ogólnopolskiego Przeglądu Małych Form Teatralnych MASKI 2015. Znalazł się wśród sześciu najlepszych grup z Polski wyłonionych przez jury, któremu przewodniczył dyrektor Teatru, pan Jan Polak.
    Grupa w składzie: Kinga Kłos, Anna Białecka, Wiktoria Adamska, Zuzanna Drews, Michalina Pietrykowska, Manuela Wojciechowska, Sylwia Junczewska, Daria Maciejewska, Maks Pawłowski, Konrad Rocławski, Kacper Śróda, Daniel Kaźmierczak zaprezentowała swój najnowszy, nagrodzony już ,,Złotą Maską" spektakl pt. ,,Persefona".
      Grać na deskach prawdziwego teatru, poczuć się jak zawodowy aktor, to prawdziwa frajda i moc niezapomnianych wrażeń.
      Za wspaniałą grę całego zespołu dziękują opiekunki: Agnieszka Staniszewska i Maria Strzyżyńska.

 

 

Comments are closed.