Święto tańca w Poznaniu

      W minioną sobotę, 3 czerwca 2017roku, nasz zespół KEEP brał udział w III Turnieju "ŚWIĘTO TAŃCA" w Poznaniu. Podczas konkursu można było zaprezentować się w kilku kategoriach: zespoły taneczne, duety oraz solo. Podobnie jak w zeszłym roku, zespół KEEP został doceniony przez jury. W kategorii zespoły taneczne grupa otrzymała II nagrodę za taniec hip-hop. W kategorii duety występowały aż 3 pary z naszego zespołu i wszystkie uplasowały się na podium. Na najwyższym szczeblu stanęły Martyna Kołodziejczuk i Wiktoria Wesołowska z klasy 1a, miejsce 3 zajęły ex aequo Julianna Jakubiak i Agata Grabicka z klasy 3a oraz absolwentki naszej szkoły, Daria Kręcichwost i Angelika Skotarek, które nadal zasilają szeregi zespołu.

Opiekunem i choreografem zespołu jest p. Anna Żelazowska.

      Oprócz reprezentowania szkoły na turniejach tanecznych dziewczęta uświetniały także mecze ligowe piłki ręcznej wągrowieckiego klubu NIELBA WĄGROWIEC. Zespół występował w przerwie każdego meczu rozgrywanego w mieście, co wiązało się z dodatkowymi przygotowaniami co 2 tygodnie. Zespół został zaproszony do współpracy na prośbę Prezesa Nielby.

Comments are closed.