Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszej bibliotece

W poniedziałek 25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Biblioteka szkolna zorganizowała ciekawe „misiowe” zajęcia dla wszystkich chętnych dzieci.

Tego dnia dzieci przyszły do szkoły ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez koleżanki z klasy 6a fragmentów książek o niedźwiadkach, obejrzały film i wystawę o historii pluszowego misia oraz wykonały prace plastyczne. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom przyjaciela pluszowego misia.

Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Dzień Pluszowego Misia zorganizowała dla dzieci Pani Karolina Gąsiorek-Burdelska

 

Comments are closed.