III Ogólnopolski Konkurs Piosenki Filmowej “Złoty Laur” w Poznaniu.

      W miniony weekend odbył się w Poznaniu III Ogólnopolski Konkurs Piosenki Filmowej "ZŁOTY LAUR". Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie na Rzecz Osób Utalentowanych Galiarda. W finałowej części konkursu udział wzięli również nasi uczniowie:
Agata Kądzielawa w piosence "At last" z filmu "Cadilac records", 
Alicja Malak w "Sanset Sanrise" z musicalu "Skrzypek na dachu",
Julia Tucholska  w emocjonalnym "Grande Valse Brillante" z filmu "Mała Moskwa"
oraz Kevin Łosiński w piosence Hallelujah z filmu "Shrek"
      Jury po wysłuchaniu wszystkich wokalnych prezentacji postanowiło przyznać III miejsce dla Agaty Kądzielawy oraz wyróżnienie dla Alicji Malak. Uczniów do konkursu przygotowała p. Lucyna Walewska-Jastrząbek
Comments are closed.