SUKCES TEATRU ,,SZANSA”

SUKCES TEATRU ,,SZANSA”

 

      W poniedziałek, 25 marca grupa teatralna ,,SZANSA” wzięła udział w finale Festiwalu Młodego Teatru Wielkopolski ,,Dzień Sztuko 2019”,który odbył się w Zamku Cesarskim w Poznaniu.

Rada Artystyczna, którą stanowili aktorzy i reżyserzy poznańskich teatrów, wybrała nasz zespół spośród pięćdziesięciu grup teatralnych z gimnazjów i szkół średnich z terenu Wielkopolski i zakwalifikowała do ścisłego finału, który stanowiło dziewięć najlepszych zespołów.

Czteroosobowe jury składające się z aktorów i reżyserów, w tym także zagranicznych, przyznało zespołowi  ,,SZANSA” Grand Prix festiwalu, czyli NAGRODĘ WOJCIECHA za spektakl pt. ,,Moja świadomość tańczy”.

      Wielkie podziękowania za mistrzowską grę aktorską dla:Julii Biskup, Julii Maciejewskiej, Martyny Kołodziejczuk, Martyny Trafas, Wiktorii Wesołowskiej, Natalii Wojtych, Piotra Kowalczewskiego, Zbyszka Korbala, Piotra Muchy, Łukasza Pochylskiego, Norberta Przybylskiego, Wojtka Zmudy, Kamila Sobeckiego i Macieja Glimma.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.