Sukces projektu “Koniec świata?”

      Projekt realizowany przez grupę uczniów z naszego gimnazjum pt.: "Koniec świata?" odniósł sukces. Uczniowie z klasy II h i opiekun projektu, pan Waldemar Hoffmann, otrzymali gratulacje od Pszczelego zespołu Greenpeace Polska. Przypominamy, że gimnazjaliści zajęli się ratowaniem pszczół. Aby to zrobić, skonstruowali dla nich hotel, który umieszczony został przed budynkiem Starostwa w Wągrowcu. Dzięki temu przedsięwzięciu nasze miasto zostało wpisane na mapę Polskich miast, które biorą udział w akcji budowania hoteli dla pszczół i dzikich zapylaczy, prowadzonej przez Greenpeace.
      Klikając na niżej podany link można odnaleźć nasze miasto na mapie, a także obejrzeć kilka fotografii dotyczących projektu: http://www.greenpeace.org/poland/pl/co-robimy/Chronimy-pszczoly/Hotele-dla-dzikich-zapylaczy/

Link do strony internetowej projektu:

http://www.eszkola-wielkopolska.pl/eszkola/projekty/gimnazjum1-wagrowiec/koniec_swiata/

 

Comments are closed.