Sukces na V Powiatowym Konkursie Języków Obcych

      21 marca br. w Zespole Szkół nr 2 w Wągrowcu odbył się Powiatowy Konkurs Języków Obcych. W V edycji tej rywalizacji uczestniczyli także nasi gimnazjaliści i to z sukcesem. Warto nadmienić, że w konkursie wzięło udział 80 uczniów, których zadaniem było rozwiązanie testu językowego.
      Na wielkie uznanie zasługuje uczennica gimnazjum z klasy II a,  Natalia Wójtych, która została finalistką tego konkursu udowadniając, że język obcy, wcale nie jest jej obcy. Naszą  poliglotkę do zmagań z językiem niemieckim przygotowała pani Cecylia Szalska. Serdecznie gratulujemy!
       Naszą szkołę godnie reprezentowali także: Julia Biskup (język niemiecki; opiekun pani Cecylia Szalska) oraz Marcel Schultz, Jakub Tafelski, Jan Muszyński (język angielski; opiekun pani Joanna Jasek).
      Wszyscy otrzymali dyplomy uznania.

Comments are closed.