Z okazji Dnia Dziecka nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji szkolny Dzień Sportu.
      Uczniowie klas pierwszych rywalizowali podczas wyścigów rzędów. Najszybciej zadania wykonała klasa I b. Drugie miejsce zajęła 1 f, a na ostatnim stopniu podium uplasowała się I g. Klasy drugie rozegrały turniej w dwa ognie w grupach mieszanych. Najlepszymi  okazały się klasy II f, II h oraz II b.
      Najstarsi uczniowie naszej szkoły rozgrywali dwa emocjonujące turnieje. Dziewczęta zaprezentowały swoje umiejętności zdobyte przez trzy lata uprawiania sportu na zajęciach lekcyjnych, tocząc bój podczas meczów siatkówki plażowej. Zimną krew zachowała III a, która wyszła z grupy bez strat punktów, w finale pokonała 3:0 III c i ostatecznie zdobyła pierwsze miejsce.  Drugie, w pełni zasłużone miejsce, zajęła klasa III c, a na najniższym stopniu podium stanęła III d. Chłopcy rozgrywali turniej w piłkę nożną. Finał rywalizacji zakończył się na rzutach karnych i ostateczne zwycięstwo odniosła III f.  Wicemistrzami zostali uczniowie klasy III e, a na trzecim miejscu znalazła się klasa II e, która rywalizowała z o rok starszymi kolegami.
      To był bardzo udany dzień. Świeciło słonko, było ciepło, więc tym chętniej uczniowie brali udział w różnych konkurencjach sportowych przygotowanych specjalnie dla nich. A dzień był szczególny – Dzień Dziecka. Wszystkim naszym Dzieciom dyrekcja i nauczyciele składają najlepsze życzenia radości, zdrowia, entuzjazmu w każdym dniu, by młode lata trwały jak najdłużej i były zawsze piękne.

 

Comments are closed.