Rozstrzygnięto konkurs z okazji Święta Niepodległości

      11 listopada obchodziliśmy najważniejsze polskie święto narodowe, Święto Niepodległości, ustanowione w ostatnich latach II RP, związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Miejska Biblioteka Publiczna,  chcąc pogłębiać poczucie patriotyzmu wśród młodzieży, ogłosiła konkurs na gadżet (np.: breloczek, magnes, podkładkę itp.) ściśle związany z tym świętem. Spośród  53 prac, które wpłynęły ze szkół miejskich i powiatowych, jury przyznało uczniom naszej szkoły następujące miejsca:

I miejsce Jakubowi  Widzińskiemu  z klasy III a  za kotylion – magnes na lodówkę,

II miejsce Annie Kijas z klasy II h zkomplet biżuterii.

      Wszystkim gimnazjalistom, którzy wzięli udział w  konkursie, serdecznie dziękujemy. Uczniowie wykonali prace pod opieką pani Marii Rękosiak. Gratulujemy!

Comments are closed.