Rozpoczęliśmy rok szkolny 2021/2022

1 września uczniowie naszej szkoły spotkali się holu głównym na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022. Jej organizatorami byli trzecioklasiści, którzy przygotowali krótki, humorystyczny program artystyczny, oraz szkolny chór No Name.

Szkolna brać, ze względu na ograniczenia narzucone przez pandemię, została podzielona na dwie grupy. Pierwszą stanowili uczniowie kl. I-III, drugą natomiast klasy IV-VIII.

W drugiej uroczystości rozpoczęcia roku uczestniczyli goście w osobach Burmistrza Miasta, pana Jarosława Berendta oraz Kierownika Wydziału Oświaty, pana Romana Pawłowskiego.

Wszystkim uczniom oraz pracownikom szkoły życzymy wspaniałego, pomyślnego i owocnego w najlepsze możliwe wyniki roku szkolnego.