Przegląd Teatrów Szkolnych

      W czwartek, 23 marca 2017 r. grupa teatralna SZANSA z naszego gimnazjum już po raz czwarty została laureatem Przeglądu Teatrów Szkolnych, organizowanego przez Miejski Dom Kultury "ISKRA" w Pile. Tym razem młodzi aktorzy zdobyli drugie miejsce za spektakl pt. ,,Podróż", który powstał na podstawie powieści Antoine de Saint – Exupery'ego pt. ,,Mały Książę".
     Jury, które składało się z zawodowych aktorów oraz instruktorów teatralnych, doceniło warsztat aktorski całego zespołu. A tworzą go: Julia Biskup, Agata Kądzielawa,Weronika Stawicka, Piotr Mucha, Sylwia Junczewska, Wiktoria Potapenko, Wojciech Zmuda, Wiktoria Wesołowska, Martyna Kołodziejczuk, Dominika Leciejewska oraz absolwenci: Daria Maciejewska, Zuzanna Drews, Aleks Erens i Kacper Bagrowski. Dziękujemy i gratulujemy!
      Do konkursu przygotowały: Agnieszka Staniszewska i Maria Strzyżyńska.

Comments are closed.