Powiatowe Mistrzostwa w Pływaniu Drużynowym

Dzisiaj w wągrowieckim aquaparku odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Pływaniu Drużynowym. Od tego roku szkolnego reprezentacje szkoły składają się z dwóch zespołów. Drużynę tworzy 8 dziewcząt i 8 chłopców, a nie jak w ubiegłych latach, gdzie sztafeta mieszana składała się z 5 dziewcząt i 5 chłopców. Każdy zawodnik startuje dodatkowo w jednym wyścigu indywidualnym (nowość) i w sztafecie. Nasze dziewczęta, jak i chłopcy zajęli I miejsca. 7 listopada 2016 r. będą reprezentować gimnazjum na zawodach wojewódzkich w Poznaniu. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia. Za udział w dzisiejszych zawodach dziękujemy i gratulujemy sukcesu.
      Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta: Sandra Broniecka (3g), Sonia Ajtner (2c), Joanna Robaszkiewicz (2c), Dobrochna Krenc (2a), Katarzyna Wojtecka (2a), Gabriela Wojtecka (1c), Martyna Czarnecka (1f), Natalia Pilarska (1f), Wiktoria Wolna (1f) oraz chłopcy: Kamil Grzemski (3g), Damian Broniecki (3g), Szymon Ziemianek (3g), Norbert Gruszka (2c), Jakub Kozłowski (2c), Jakub Muszyński (3a), Jan Muszyński (2a), Jakub Paszkiet (1f), Mikołaj Nowak (3g), Kacper Nowak (3g).