Powiatowe Mistrzostwa w Biegach Przełajowych

       1 kwietnia 2014 r. odbyły się w Kobylcu Powiatowe Mistrzostwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały dwie grupy uczniów. Dziewczęta w składzie: Izabela Śróda, Anna Różańska, Natalia Czerwińska, Diana Drews, Joanna Zielińska, Natalia Fisz, Kaja Augustyniak, Marta Pawłowska, Zuzanna Drews, Weronika Łuczak, Laura Komasińska, Weronika Pastucha, Klaudia Strachel, Wiktoria Szafryna, Marta Morawska, Aleksandra Szymczyk, Angelika Wojtkowiak, Agnieszka Grygier, Wiktoria Jankiewicz, Joanna Chudzik oraz  chłopcy w składzie: Daniel Mielnicki, Marcin Malczewski, Kamil Sobczak, Michał Borkowski, Daniel Bartczak, Arkadiusz Moeglich, Dorian Przybylski.
      Warunki biegu były trudne, ponieważ teren, gdzie odbywały się biegi, był bardzo grząski. Mimo ciężkich warunków, najlepsza z dziewcząt w roczniku 1999/2000, Izabela Śróda, zajęła 9 miejsce na 46 startujących zawodniczek, a w roczniku 1998 na 23 biegaczki też 9 miejsce zajęła Marta Morawska. Wśród chłopców w roczniku 1999/2000, 9 miejsce zajął Daniel Mielnicki na 53 startujących chłopców, a w roczniku 1998 – 15 miejsce Kamil Sobczak na 40 startujących. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a najlepszym gratulujemy zajętych miejsc.
      Nauczycielami, którzy przygotowali uczniów do biegu byli: pani Małgorzata Moćko i pan Paweł Galus.

Comments are closed.