Dnia 20 października w wągrowieckim Aquaparku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Drużynowym Pływaniu Dziewcząt i Chłopców. Nie mogło zabraknąć reprezentacji naszej szkoły. Uczniowie w dwóch drużynach w kategorii do VI klasy rywalizowali w zmaganiach sztafetowych. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy stanęli na drugim miejscu na podium.

Jesteśmy z Was dumni i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

Skład drużyny dziewcząt: Hanna Dębska, Blanka Urbaniak, Olga Piechocka, Hanna Czarnecka, Konstancja Malec, Amelia Michnik, Maria Świergiel.

Skład drużyny chłopców: Szymon Pilarczyk, Antoni Kaczmarzyk, Oskar Konieczko, Ignacy Szymkowiak, Ksawery Ślężak, Adam Tworkowski, Krzysztof Byczyński, Marcel Pawlak, Michał Sturma.

Koordynatorzy: Agnieszka Kuchta oraz Krzysztof Olszak.

Comments are closed.