“Polski Krajobraz w Poezji”

10 X odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Recytatorski "Polski Krajobraz w Poezji". Wzięły wnim udział uczennice kl. V-VI: A. Sobańska, H. Wojtecka, A. Konicka, J. Pisarek, M. Tomczyk, M. Borkowska, A. Krenc, N. Magda, A.Wlizło i M. Wójcik. Recytowały one m.in. wiersze J. Tuwima, W. Chotomskiej, K. Przerwy-Tetmajera, Z. Dębickiego oraz K. K. Baczyńskiego. 

Najpiękniejsze recytacje zaprezentowały A. Krenc i N. Magda z kl. 6a oraz A. Wlizło i  M. Wójcik z kl. 6b, które będą reprezentowały naszą szkołę podczas XXV edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego "Złoty Klon" w Łeknie. 

Zwyciężczyniom gratulujemy, wszystkim uczestniczkom dziękujemy za trud włożony w przygotowanie pięknych recytacji.

Organizacją konkursu szkolnego zajęła się p. W. Kadow, z którą przy stole jury zasiadła p. dyr. A. Machy.    

 

Comments are closed.