Podsumowanie konkursów organizowanych przez Powiat Wągrowiecki

      We wtorek 9 stycznia w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wągrowcu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów zorganizowanych przez Powiat Wągrowiecki w ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i wybuchu zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego 1918 – 1919.
     W uroczystości, na zaproszenie Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca, uczestniczyli liczni goście, m. in. Czesław Kruczek – zastępca Dyrektora Departamentu Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu, Tadeusz Musiał – Prezes Zarządu Głównego Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918/1919, Mirosław Dzieniszewski – Dyrektor Delegatury w Pile Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Uczniowie naszej szkoły również wzięli udział w konkursach organizowanych dla upamiętnienia odzyskania niepodległości i wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Jury postanowiło wyróżnić pracę Zuzanny Wronkowskiej z klasy 3c, która wykonała okolicznościową kartkę pocztową, pod kierunkiem p. Lucyny Walewskie j- Jastrząbek.


 

Comments are closed.