Podsumowanie akcji “Zaświeć z nami dlaautyzmu”

     Dzisiaj, w czasie długiej przerwy, podsumowaliśmy akcję "Zaświeć z nami dla autyzmu". Gimnazjaliści i nauczyciele ubrani na niebiesko lub posiadający ze sobą jakiś przedmiot w tym kolorze, pokazali swoją solidarność wobec osób z autyzmem. Wspólnie z chórem No Name obecni zaśpiewali "Tolerancję"  Stanisława Sojki oraz "Chcemy być sobą" grupy Perfect. Poszczególne klasy za zaangażowanie w akcję, m.in. wykonanie plakatów propagujących ideę, otrzymały specjalne dyplomy uznania. Ostatnim akcentem naszej akcji było wypuszczenie w niebo niebieskich balonów i zrobienie wspólnego zdjęcia. Dziękujemy za udział w akcji!
 
Pamiętajcie:               
"KIEDY POMAGAMY INNYM ,
POMAGAMY SOBIE,
PONIEWAŻ WSZELKIE DOBRO, KTÓRE DAJEMY,
ZATACZA KOŁO I WRACA DO NAS"
 
 
 
 
 
Comments are closed.