Poczta Walentynkowa w SP1

Już niebawem, bo 14 lutego będziemy obchodzić święto zakochanych zwane potocznie walentynkami. Rada Samorządu Uczniowskiego postanowiła z tej okazji przygotować kilka walentynkowych atrakcji. Od 1 lutego rusza w naszej szkole Poczta Walentynkowa. W holu szkoły, przy wejściu głównym, ulokowano kolorowe pudełko, do którego wszyscy mogą wrzucać kartki z walentynkowymi życzeniami. Za ich pomocą można okazać swoją sympatię koledze, koleżance. Kartki można wrzucać do 8 lutego. 12 lutego walentynkowe amorki dostarczą pocztę do wszystkich adresatów. Należy pamiętać, aby na kopercie lub kartce napisać imię i nazwisko adresata oraz klasę, do której chodzi.

W tym dniu można ubrać się na czerwono. RSU ogłasza także konkurs na najpiękniej udekorowane drzwi od sali lekcyjnej.

Zapraszamy do wspólnej zabawy. Opiekunowie akcji: Agnieszka Kuchta, Karolina Gąsiorek-Burdelska.

Comments are closed.