Pływanie drużynowe – finał Igrzysk Wielkopolskich

      Dnia 16 listopada „pływacy” z naszej szkoły uczestniczyli w Finale Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Pływaniu Dziewcząt i Chłopców. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach indywidualnych na dystansie 50 metrów w trzech stylach pływackich: dowolnym, grzbietowym, klasycznym oraz w sztafecie. W końcowej klasyfikacji punktowej dziewczęta zajęły siódme miejsce, chłopcy ósme. Należy zaznaczyć, iż w zmaganiach sportowych uczestniczyło czterdzieści szkół. W konkurencjach indywidualnych wysokie miejsca zajęły: Wiktoria Wolna, Natalia Pilarska. W skład drużyny pływackiej wchodzili również: Jan Muszyński, Norbert Gruszka, Banaszyński Ludwik, Kacper Purczyński, Komorowski Bartosz, Kozłowski Jakub, Szumlański Mikołaj, Paszkiet Jakub, Buksakowski Szymon, Olga Witkowska, Gabriela Wojtecka, Jagoda Cegielska, Oliwia Figura, Martyna Czarnecka, Jaśkowska Zuzanna, Krenc Dobrochna.
     
Za rywalizację sportową i godne reprezentowanie naszej szkoły uczniom dziękują opiekunowie grupy: Agnieszka Kuchta oraz Dariusz Andrzejczak. Życzymy dalszych sukcesów!

 

Comments are closed.