Pierwszy etap projektu “Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020” zakończony

1 czerwca 2023 r. w Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile odbyło się zakończenie pierwszego etapu projektu “Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020”, do którego przystąpiła nasza szkoła. Dzięki realizacji zadań projektu szkoła została wyposażona w dwa pakiety edukacyjne: “ABC Ekonomii” i “ABC Empatii”. Pakiety zawierają materiały edukacyjne dotyczące edukacji finansowej oraz edukacji włączającej. Książki napisane przez Wiktora Czepczyńskiego i Żanetę Kupczyk stanowią zbiory opowiadań wprowadzających dzieci w wieku wczesnoszkolnym w świat ekonomii, przybliżają też małym odbiorcom świat osób z niepełnosprawnością oraz problemy, z którymi takie osoby borykają się na co dzień. Pakiety edukacyjne o wartości 3000 zł dla szkoły odebrała pani wicedyrektor Kinga Kruszka z rąk Pani Doroty Kinal, Dyrektora Departamentu Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom za udział w pierwszym etapie projektu “Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020”.

Comments are closed.