Pierwszy Dzień Wiosny w “Jedynce”

W środę 21 marca wszyscy uczniowie oraz pracownicy SP1 świętowali I Dzień Wiosny. W szkole od samego rana było bardzo kolorowo, ponieważ Samorząd Uczniowski zaproponował, aby wszyscy przebrali się w piżamy – zdecydowana większość uczniów przystała na tę propozycję. Ponadto był to też dzień bez plecaka – zamiast nich można było zauważyć na szkolnych korytarzach walizki na kółkach, wszelkiego rodzaju kosze i koszyczki, kolorowe torby, wiaderka, garnki, futerały na instrumenty lub do rakiet tenisowych, worki po ziemniakach, kartony i pudła, a nawet klatkę dla królika.

W holu głównym szkoły od samego rana miały miejsce integracyjne zabawy i tańce dla poszczególnych klas, które prowadziła pani Ania Żelazowska. Było kolorowo, tanecznie i bardzo wesoło.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej oraz filmowej.

Comments are closed.