Patrycja udzieliła pierwszej pomocy

      Społeczność uczniowska oraz pracownicy Gimnazjum nr 1 w Wągrowcu składają serdeczne wyrazy podziękowania uczennicy kl. 3 C, Patrycji Jakubiak. W ubiegły piątek wykazała się ona wzorową postawą w bibliotece szkolnej i udzieliła pomocy koleżance, u której wystąpiło poważne zagrożenie zdrowia.
      Patrycja zachowała zimną krew, najpierw udzieliła pomocy koleżance, która upadła, a kiedy pani bibliotekarka kontynuowała pomoc, Patrycja ze swojego telefonu zadzwoniła po pogotowie, które niezwłocznie przyjechało.
      Wszyscy powinniśmy brać przykład z Patrycji. Bezinteresowna pomoc to największy dar, jaki możemy oddać drugiemu człowiekowi, nie oczekując niczego w zamian.
      Patrycjo, jesteśmy z Ciebie dumni!
      Społeczność uczniowska i pracownicy Gimnazjum nr 1.

Comments are closed.