Otwarte drzwi dla szóstoklasistów

      Wtorek, 11 marca 2014 roku był dniem promocji naszego gimnazjum.  W godzinach porannych przybyli do gmachu szkoły szóstoklasiści ze szkół podstawowych miasta Wągrowca.
      Uczniów oraz ich opiekunów zapoznano z możliwościami, jakie daje nauka w naszej szkole. Dyrekcja  poinformowała o nowej rekrutacji do klas pierwszych. W formie prezentacji multimedialnej pani Danuta Kaniewska, wicedyrektor szkoły, pokazała, jakie w przyszłym roku będą oddziały w naszej ofercie edukacyjnej.
      By umilić czas spędzony w naszym gimnazjum, chór No Name oraz zespół Keep zaprezentowali swoje umiejętności. Następnie młodzież klas szóstych z  wychowawcami uczestniczyła w zajęciach z fizyki, matematyki, chemii, biologii, edb, wychowania do życia w rodzinie i innych. Uczniowie obejrzeli też okolicznościową wystawę o papieżu Janie Pawle II. Zaprezentowali się również przedstawiciele wolontariatu i pasjonaci języków obcych. Szóstoklasiści podziwiali zajęcia aerobicu i obejrzeli halę sportową wraz z siłownią. Niektórzy spróbowali swoich umiejętności w ćwiczeniach na przyrządach.  
      Na zakończenie wszyscy trafili do sali kulinarnej, w której na gości czekały smaczne wypieki, koktajl oraz chlebek ze smalcem i kiszonym ogórkiem.
      Młodzież była zadowolona z pobytu w naszej szkole. My mówimy więc: do zobaczenia we wrześniu.

Więcej zdjęć z wizyty szóstoklasistów można obejrzeć w galerii. Zapraszamy!

 

Comments are closed.