OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS MATEMATYKA

Dnia 10.04.2024 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Matematyczny OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS MATEMATYKA. W tym konkursie brało udział 41 uczniów z klas 4-7. Miło nam poinformować, że nasi uczniowie uzyskali bardzo wysokie wyniki. Bardzo cieszymy się, że mamy  LAUREATÓW.

Z klas czwartych to Dawid Pieczyński z kl. 4b – Laureat III stopnia.

W klasach piątych: Maria Giza z kl. 5d – Laureat IV stopnia, Kaja Śmigielska  z kl. 5d – Laureat IV stopnia  i Antoni Jessa z kl. 5d – Laureat V stopnia.

W klasach szóstych: Kieril Shchebetiuk z kl. 6a – Laureat II stopnia i Piotr Sielewicz z kl. 6a – Laureat V stopnia.

Do konkursu naszych laureatów przygotowały panie: Anna Kaczanowska i Monika Kołos

Serdecznie gratulujemy.

Wśród pozostałych uczniów wysokie wyniki otrzymali również: Nadia Kasprzak 4c, Yerhen Kulikov 4b, Hanna Czarnecka 6c,  Ignacy Szymkowiak 6d, Wojciech Łakomy 7b. Zostali oni przygotowani przez p. Annę Żelazowską, p. Monikę Kołos i p. Marcina Budkę.

Koordynatorem konkursu w naszej szkole była pani Anna Żelazowska

Comments are closed.