Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Coca – Cola Cup 2014

      Dnia 2 kwietnia .2014 r. w Skokach odbyła się I runda lokalna 16. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Coca-Cola Cup 2014. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: dziewcząt i chłopców.
      Dziewczęta, choć wydawałoby się, że rozpoczęły pechowo, bo bez czołowych reprezentantek, które się rochorowały, zajęły II miejsce i tym samym awansowały do II rundy rozgrywek. Reprezentacja naszego gimnazjum zagrała w składzie: Aleksandra Jakubów, Maria Kręzielewska, Patrycja Mróz, Joanna Kiełbasiewicz, Kinga Moeglich, Zuzanna Tomkowiak, Natalia Czerwińska, Agnieszka Bauza, Zuzanna Pyrzyńska, Aleksandra Szymczyk.
      Chłopcy rywalizowali z dwoma gimnazjami: z Damasławka i Skoków. Podobnie jak dziewczęta zapewnili sobie awans do drugiej rundy lokalnej, pokonując Damasławek 3:1 oraz Skoki 2:1. W skład drużyny chłopców weszli:  Błażej Maciejczak, Oskar Łoś, Damian Śmigielski, Norbert Wieczorek, Mateusz Tyll, Michał Nowak, Bartosz Najdul, Daniel Chmielnicki, Jonasz Górzny.
     
Opiekunem dziewcząt była pani Małgorzata Moćko, a chłopców pan Marek Kubiak.

Comments are closed.