Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „TopMaths”

Dnia 29.04.2021 roku rozpocznie się Ogólnopolski Konkurs Matematyczny – TopMaths

Konkurs „TopMaths” adresowany jest do wszystkich sympatyków matematyki, którzy zechcą stawić czoła zadaniom odnoszącym się do wspomnianej dziedziny naukowej. Jego odbiorcami będą uczniowie z terenu całej Polski, znajdujący się na każdym poziomie edukacji, jak również osoby dorosłe.

1. Konkurs „TopMaths” zostanie rozegrany online na portalu edukacyjnym labofii.net w dniu 29.04.2021 roku.

2. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji w portalu. Zostanie on rozegrany w następujących kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia/dorośli.

3. Pytania, z jakimi przyjdzie się zmierzyć uczestnikom konkursu, są zgodne z najnowszą podstawą programową. Zostały one opracowane przez nauczycieli matematyki, w związku z tym ich rozwiązywanie stanie się między innymi doskonałym treningiem dla uczniów klas VIII i maturalnych (przykładowo, w konkursie dla szkół średnich znajdą się zagadnienia odnoszące się do zakresu materiału pojawiającego się na maturze podstawowej, jak również rozszerzonej).

4. Szczegółowe informacje na temat konkursu „TopMaths” znajdują się pod adresem: https://www.labofii.net/topmaths

„TopMaths” to wspaniała zabawa matematyczna, dająca możliwość rywalizacji z innymi. To także okazja zweryfikowania swojej wiedzy z szerokiego zakresu związanego z „Królową Nauk”. Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy i udziału w tym bezprecedensowym wydarzeniu.

Comments are closed.