W  dniach 2 – 8. 10. 2014 r. klasa I e Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży przebywała na obozie sportowym w Niemczech. Był on zorganizowany przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej oraz Niemiecki Związek Piłki Nożnej Dolnej Saksonii. Grupa 19 chłopców z naszego gimnazjum wraz z trenerem Łukaszem Osieckim przebywała w ośrodku szkoleniowym w Bersinghausen. W  2006 r. w czasie Mistrzostw Świata  w Piłce Nożnej mieszkała tu Polska Reprezentacja. Na obóz do Niemiec udały się dwie równoległe klasy pierwsze z GOSSM Wągrowiec oraz GOSSM Poznań. W Niemczech nad obiema grupami z ramienia Niemieckiego Związku Piłki Nożnej opiekę sprawował pan Dariusz Schubert.
Na obozie rozegrano następujące  mecze:

1.       GOSSM Wągrowiec  –  GOSSM Poznań                         3-1

2.       GOSSM Wągrowiec  –  JFV Calenberger Land             0-0

3.       GOSSM Wągrowiec  –  DFB-Stutzpunkt                         1-5

4.       GOSSM Wągrowiec  –  Arminia Hanower                      4-0

Skład reprezentacji klasy I e GOSSM Wągrowiec:

Woźniak Maciej

Branicki Hubert

Mianowski Jakub

Pawlak Wiktor

Tomaszewski Fryderyk

Tietz Jakub

Kutzner Cyprian

Korzanowski Łukasz

Lidmann Artur

Łegowski Alan

Pawłowski Jeremiasz

Krasucki Patryk

Łochowicz Kamil

Rettig  Bartosz

Fatyga Jakub

Kołodziej Krystian

Gorzny Dominik

Złoch Jakub

Ignasiak Gracjan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.