Rekrutacja do szkoły podstawowej

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W WĄGROWCU
PROWADZI ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ W ROKU SZKOLNYM 2019/2020.

Zgłoszenia dzieci z obwodu szkoły przyjmowane są codziennie w sekretariacie szkoły, w godzinach od 7.00  do 15.00 od 1 kwietnia do 10 kwietnia 2019 r.

Wnioski o przyjęcie dzieci spoza obwodu przyjmowane będą od 24 kwietnia do 30 kwietnia 2019 r. codziennie w sekretariacie szkoły, w godzinach od 7.00  do 15.00.

Formularz zgłoszenia lub wniosku można pobrać w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej szkoły.

POBIERZ ZGŁOSZENIE  (dla dzieci z obwodu)

POBIERZ WNIOSEK  (dla dzieci spoza obwodu)

Szkoła pracuje w systemie jednozmianowym. Dzieci rozpoczynają zajęcia o godzinie 8.00.

dyrektor Alina Machy

UWAGA!

Dzieci spoza obwodu szkoły przyjmowane są do Szkoły Podstawowej nr 1 w Wągrowcu na wniosek rodziców, jeśli szkoła po zebraniu zgłoszeń z obwodu będzie dysponowała wolnymi miejscami.

GRANICE OBWODU SZKOŁY:

Od przejęcia osi ul. Reja z osią ul. Plac Zielony, wzdłuż osi ul. Plac Zielony, wzdłuż osi ul. Kochanowskiego, wzdłuż osi ul. Żeromskiego do przecięcia z osią ul. Kcyńskiej, wzdłuż osi ul. Kcyńskiej do przecięcia z osią ul. Elizy Orzeszkowej, wzdłuż osi ul. Elizy Orzeszkowej wraz z włączeniem ul. Leśniczówka Kaliska do przecięcia z granica miasta, wzdłuż granicy miasta do przecięcia z osią ul. Janowieckiej, wzdłuż osi ul. Janowieckiej do przecięcia z torami kolejowymi, wzdłuż torów kolejowych do styku z osią ul. Kcyńskiej, wzdłuż osi ul. Ignacego Jana Paderewskiego, wzdłuż osi ul. Kcyńskiej do przecięcia z osią ul. Lipowej, wzdłuż osi ul. Lipowej do przecięcia z osią ul. Jana Kasprowicza z włączeniem ul. Słowackiego, wzdłuż osi ul. Jana Kasprowicza do przecięcia z ul. Sienkiewicza, wzdłuż osi ul. Sienkiewicza do przecięcia z osią ul. Reymonta, od osi ul. Reymonta do przecięcia osi ul. Reja z osią ul. Kochanowskiego.

ULICE LUB ICH CZĘŚCI WCHODZĄCE W SKŁAD OBWODU SZKOŁY:

• 11 Listopada,
  • Akacjowa,
  • Maksymiliana Bartscha,
  • Kazimierza Bonowskiego,
  • Tadeusza Boya-Żeleńskiego,
  • Jana Brzechwy,
  • Bukowa,
  • ks. Macieja Bukowieckiego,
  • Marii Dąbrowskiej,
  • Arkadego Fiedlera,
  • Aleksandra Fredry,